2019 Australian Women Clothing, Designer Brands Shoes & more
 
Úvod Nápověda a kontakt Soukromí Dodání a návrat Nákupní košík
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Mezinárodní expres
Nyní jsme schopni nabídnout našim zákazníkům více než 60 mezinárodních destinací možnost objednávat a nakupovat oblečení online, detaily včetně nákladů na dopravu, dodací lhůty a konečné místo určení zboží pro zobrazení našich informací.

Jak je můj projekt dodáván?
Všechny naše předměty jsou dodány k vašim dveřím ráno od poledne. Od 7:00 do 20:00 do soboty, pondělí.

Kdybych nedostal dodávku?
Naši kuriéři se budou snažit poskytnout balíček a on je po ruce. Chcete-li opustit provoz se svými sousedy nebo na bezpečném místě, dejte nám vědět při objednávce. Můžete nám o tom nahlásit v dolní části souhrnné souhrnné stránky v poli doručené poznámky. Projdeme dveřmi a řekneme vám, že necháte tašku.

Pokud tak neučiníte, když vám pošleme, necháme vám kartu, která nám říká, že jsme povoláni. V zásadě je opět doručíme příští den. Pokud vám to nevyhovuje, zavolejte prosím zkušební verzi a dohodneme si další termín dodání.

Po odeslání balíku do vašeho účtu se stav vaší objednávky automaticky aktualizuje. Sledujte objednávku online, přejděte do části "Můj účet" a poté klikněte na položku "Moje historie je správná".

Pokud si zvolíte následující den v UK, potvrdíme sms v termínu dodání a předpokládanou dobu doručení.

Bohužel neposkytujeme poštovní schránky a adresy BFPO. Můžeme zkrátit další zipové kódy do očí a říct jim, než je koupíte.

Zpožděné doručení:
Slibujeme, že dáte objednávku v den, kdy si přejete. Bohužel, někdy nevyhnutelné situace znamenají nemožnost. Slibujeme, že se budeme vždy snažit kontaktovat vás, víte, jestli je problém.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně doručení, kontaktujte náš zákaznický servis

zpět
www.hutchinsoncog.org © Copyright . spodní prádlo,dámské spodní prádlo, luxusní spodní prádlo, značkové prádlo, podprsenky